– Pracownicy

Dyrektor Instytutu Medycznego-  mgr Dorota Milecka

email: email: d.milecka@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Środa 12:00 – 14:00
Czwartek 9:00 – 11:00

Konsultacje:
Czwartek 11:00 – 13:00

EGdr n. med. E. Garwacka-Czachor
email: e.garwacka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piatek TNP 17:00 – 18:30

KEdr n. med. K. El Mohtar
email: k.mohtar@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 15:30 – 17:00

EKdr n. med. E. Kędra
mail: e.kedra@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorki – w terminach zajęć teoretycznych: 9:15-10:30

BDdr hab. n. med. Bogusław Dębniak
email: b.debniak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 15:30 – 17:00

MOdr n. kf. M. Orzechowska
email: m.orzechowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek TNP – 8:30-10:00

AMdr n. med. A. Metera
email: a.metera@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30

MMdr n. med. M. Michalak
email: m.michalak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 12:00 – 13:30

WSlek. Waldemar Skibiszewski
email: w.skibiszewski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 13:45 -15:15

AMmgr A. Maciszewska
email: a.maciszewska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 17:00 – 18:30

MKmgr M. Kazanecka
email: m.kazanecka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 18:40 – 20:10

MLmgr M. Lewicka
email: m.lewicka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 13:45-14:30

HSmgr H. Sylwanowicz
email: h.sylwanowicz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30

MUmgr M. Undro
email: m.undro@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30

DBmgr D. Biedroń
email: d.biedron@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 12:00 – 13:30

ETmgr E. Todorov
email: e.todorov@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 18:35-20:05

PCmgr P. Czyż
email: p.czyz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek w terminach zajęć teoretycznych 12:00 – 13:30

KSmgr K. Stankowska
email: k.stankowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: 15:00-16:30

AGmgr A. Glińska
email: a.glinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 12:00 – 13:30

AGmgr A. Gnap
email: a.gnap@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 15:00 – 16:30

MGmgr M. Golonko
email: m.golonko@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 15:00 – 16:30

KKmgr K. Kruk
email: k.kruk@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 15:00 – 16:30

JHmgr J. Halarewicz
email: j.halarewicz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 14:45-15:30

ASmgr A. Sawczak
email: a.sawczak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 15:00 – 16:30

BSmgr B. Siedler
email: b.siedler@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek – tygodnie zajęć teoretycznych 17:00-18:30

ISmgr I. Szala
email: i.szala@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 17:00-17:45

ABmgr A. Borawska
email: a.borawska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 17:00-18:30

AKmgr A. Kocik
email: a.kocik@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 14:00-15:30

ASmgr A. Serafin
email: a.serafin@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 15:30-17:00

Back to top