Wykładowcy

mgr Dorota Milecka
Dyrektor Instytutu Medycznego
email: d.milecka@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Środa 12:00 – 14:00
Czwartek 9:00 – 11:00

Konsultacje:
Czwartek 11:00 – 13:00

dr n. med. E. Garwacka-Czachor
email: e.garwacka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piatek TNP 17:00 – 18:30
dr n. med. K. El Mohtar
email: k.mohtar@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 15:30 – 17:00
dr n. med. E. Kędra
email: e.kedra@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorki – w terminach zajęć teoretycznych: 9:15-10:30
dr hab. n. med. Bogusław Dębniak
email: b.debniak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 15:30 – 17:00
dr n. kf. M. Orzechowska
email: m.orzechowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek TNP – 8:30-10:00
dr n. med. A. Metera
email: a.metera@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30
lek. Waldemar Skibiszewski
email: w.skibiszewski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 13:45 -15:15
mgr A. Maciszewska
email: a.maciszewska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:
mgr M. Kazanecka
email: m.kazanecka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 18:40 – 20:10
mgr M. Lewicka
email: m.lewicka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 13:45-14:30
mgr H. Sylwanowicz 
email: h.sylwanowicz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30
mgr M. Undro
email: m.undro@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 12:00 – 13:30
mgr D. Biedroń
email: d.biedron@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:
mgr E. Todorov
email: e.todorov@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 18:35-20:05
mgr P. Czyż
email: p.czyz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek w terminach zajęć teoretycznych 12:00 – 13:30
mgr K. Stankowska  
email: k.stankowska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:
mgr A. Glińska
email: a.glinska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 12:00 – 13:30
mgr A. Gnap
email: a.gnap@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 15:00 – 16:30
mgr M. Golonko
email: m.golonko@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 15:00 – 16:30
mgr K. Kruk
email: k.kruk@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 15:00 – 16:30
mgr J. Halarewicz
email: j.halarewicz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 14:45-15:30
mgr A. Sawczak
email: a.sawczak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 15:00 – 16:30
mgr B. Siedler
email: b.siedler@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek – tygodnie zajęć teoretycznych 17:00-18:30
mgr I. Szala
email: i.szala@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 17:00-17:45

::